Castlevania - Lords of Shadow - NRGeek Stream #124

Opublikowany 30 gru 2020
Jałmużna: tipanddonation.com/NRGeek
sub: bit.ly/2staazF
wesprzyj mnie na: patronite.pl/nrgeek
Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban
Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki!
Zapraszam także do oglądania moich innych filmów.
Ponadto znajdziecie mnie na facebooku gdzie będzie trochę więcej nowych informacji, także śmiało możecie "lajkować" albo i nie :) Wybór należy do Was
Napisz do mnie: nrgeek00@gmail.com
Fejsbuczek: bit.ly/2kPiLdZ
Instagram: bit.ly/2lUZIz8
Twitter: bit.ly/2lZpYbO
Płyta Kamikaze - Ostatni Raz: bit.ly/2mma2Ar
Geekowskie koszulki: bit.ly/2moeHlt
Twitch: bit.ly/2m00dYA
Oficjalna grupa NRGeekowcy: bit.ly/2lUra00
Witajcie na kanale NRGeek, znajdziecie tutaj recenzje, opisy sprzętu, pogadanki o latach przeszłych. Mój kontent jest nacelowany głównie na gry: retro, 2D, 3D, strzelanki, horror, przygodówki, fps. W zasadzie gram we wszystko co mi się podoba jak i co mi się nie podoba o czym możecie się dowiedzieć z serii w której omawiam najgorsze, najsłabsze i najgłupsze gry. Poza tym jestem ukierunkowany na fajne gry, nie tylko najnowsze, ale też stare gry które uwielbiam. Czego nie znajdziecie na kanale? Raczej nie ma co liczyć na minecraft, fortnite, league of legends, csgo czy dota, również gameplay nie jest moim ulubionym formatem, Zapraszam do subskrypcji i komentowania filmów które Wam się podobają lub nie - NRGeek

Komentarze

 • 2:07

 • Na którym filmie był motyw z tymi okularami z CD? Pomocy!

 • 27:10 Jedna gra na pięc dni. Zawsze chciałem złapać tego gościa na klamstwie, ze to niby nie używa w grach szybkiej podróży. Teraz już wiem, energej, ze jesteś skończony. UNSUB!!!!

 • Tylko NRGeek potrafi jarać się Lords of shadow, ignorując starsze Castlevanie, którymi właśnie jara się reszta świata.

  • @Zwi@dowca Ma do tego prawo.

  • I ma do tego prawo, tak jak ktoś może np. jarać się trzecią częścią Baldura, ignorując poprzednie :) Może nie grał, może mu tamte Castlevanie nie podeszły, bo sterowanie tam było badziewne (a przynajmniej w pierwszych Castlevaniach na NES-a, w pozostałe nie grałem).

  • @KastorM Jak ktoś dziś mówi o castlevaniach to raczej wszyscy mają na myśli gry 2d z nesa, snesa, ps1 itd.

  • Lord pf shadow też się przyjeło dobrze